סיפורי הצלחה

שלום רוני, ברצוני להודות לכל הצוות מטופ נדלן על היחס החם והאמיתי במהלך מכירת הדירה שלנו ברחוב קתרוס מספר 18 בראש העין.רוני ובמיוחד שי שטיפל בדירה השקיעו את מירב המאמצים להביא לקוחות להתרשם מהדירה. הצוות טיפל באופן רציני ושוטף לכל אורך המכירה וגם בעת חתימת החוזה ולאחריו. בכל בעייה שנתקלנו,אם זה בבנק למשכנתאות או בעיריית ראש העין, שי ורוני ניסו לעזור באופן הטוב ביותר.מגיע להם את מירב המחמאות על מכירת הדירה באופן רציני ומהיר.תודה רבה לשי שהשקיע הרבה מזמנו שהבית יימכר

רונן וקייט ראובני

הגיע זמן פרגון... לפני שנה וחצי עברתי דירה, אבל החיפושים אחר המקום המתאים התחילו הרבה חודשים קודם לכן.
התחלתי עם המתווכת "הראשונה" שלי (שאיתה רכשנו ביתינו הקודם), לאט לאט הוספתי וניגשתי למתווכים נוספים, שגררו אותי לכל עבר, למקומות שונים ומשונים ובעיקר למקומות שלא מתאימים.
אבל רוני (שאליו הגעתי כמו לרובם, דרך העיתון המקומי)... רוני טרח להבין בדיוק מה אני מחפשת. מה חשוב לי, על מה אני לא אתפשר. הוא לא גרר אותי למקומות שברור שהם לא מתאימים לי, הוא טרח באמת להקשיב ולהבין, ומהר מאד נשארתי רק איתו. וזה היה מסע לא קצר ולא פשוט, אבל ידעתי שאני בידיים טובות.
היום אני כבר שנה וחצי בביתי החדש. כמו בכל מקום - יש יתרונות ויש חסרונות...אבל זה הבית שלי, ואני אוהבת אותו. ורוני היה שם בשביל לדאוג שאגיע אליו.

נועה לוין

לרוני.. לא בגלל שזה חובה או כי צריך לפרגן, לומר תודה, להעריך אלא פשוט בגלל התחושה בנשמה שמגיע לך תודה כנה וחמה.. חיפשתי דרכים להביע הכי אמיתי את רגשי תודתי ואת הערכתי ולא ממש מצאתי את הדרך, הכל נראה לי "ליד" או בערך, עד שהבנתי עכשיו שאני מחפשת לשווא והדרך הכי  מעולה, היא פשוט לומר את המילה תודה על העזרה ועל המקצועיות. הודות לך זכיתי לרכוש בית ברחוב הזוהר.... ראש העין

נאוה רג'ואן

לצוות טופ נדלן פניתי לגילה מחברת התיווך טופ נדלן וקיבלתי שרות מעולה ויחס מעולה!  ממש שרות vip, גילה עבדה וחיפשה עבורנו נכס שיתאים לצרכי המשפחה שלנו, וממש לאחר מספר ימים מצאה עבור משפחתי את הנכס המושלם. אני מודה לגילה על התושייה. ישר כוח. בכל פניה שפניתי לגילה היה מענה מידי ויחס מעולה, גילה ליוותה אותנו עד חתימת החוזה ובמהלך כל תקופת ההמתנה עד קבלת המפתח! ממש לא מובן מאליו !!

אורית ורמי כהן

שלום רב, לאור שירות מיוחד ממנו נהניתי לקבל ממך מצאתי לנכון לכתוב לך מכתב הערכה זה. באפס זמן, אחרי ביקור אחד בדירה ומפגש אחד עימי ללא היכרות מוקדמת ובזמן שהייתי בחו"ל הצלחת כה מהר למצוא שוכרת מתאימה לנכס חדש שרכשתי (למטרות השקעה) בפרוייקט תדהר על הפארק, ברחוב ניסים אלוני, הנמצאת בבעלותי. כל זאת תוך התכתבות מהירה ביננו בזמן שהותי בחו"ל. תוך מתן אמון בך ערכת חוזה שכירות כאשר נתתי הסכמתי לביצועו על אף העדרותי. בפועל עם שובי לחו"ל מצאתי כבר את השוכרת בדירתי....מאורגנת ומסודרת.....והשלמנו בנוכחותך את הדברים הפתוחים שנותרו בין הצדדים. תודה לך על היוזמה, הנחישות והכיף שניתן כך לתת אמון במתווכת נדל"ן.

אהרון אמויאל מילוא

לגילה מנהלת אזור ראש העין, רוני ושאר הצוות טופ נדלן ראש העין. ברצוני להודות לכם על השרות המסור ומקצועי ביותר שזכיתי בהם בזמן שפרסמתי את דירתי למכירה בראש העין בחודש האחרון, זה אומר שלא סגרנו על בלעדיות ובכל זאת התעניינתם בדירה והייתם רציניים ועקביים במיון הלקוחות המתאימים לדירה. מקצוענות שבעיני משלבת כבוד ונימוס, אדיבות וחריצות מאפיינת את מה שראיתי וזה בהחלט נעים לי לציין ולזכור. מכרתי את דירתי לא דרככם אבל זה היה יכול לקרות, הרגשתי תמיכה ובטחון שאתם נתתם את תשומת לב הראויה למטרתי. אז שוב תודה על שיתוף פעולה שלכם. אשמח להמליץ על צוות טופ נדלן ראש העין.

אליזבט גיאמי.

לרוני שמר, טופ נדלן. תודה רבה על הליווי המסור והמקצועי במכירת הדירה. היית איתנו מתחילת הדרך ועד לחתימה, הראית מקצועיות, זמינות ואיכפתיות לאורך כל הדרך. הוכחת לנו שיש גם מתווכים אמינים שעושים את עבודתם נאמנה. מאחלים למשרדך הצלחה ושגשוג.

מירי פינצי ואבי כץ

לרוני, לצערי למרות עבודתך ומאמציך הבלתי נלאים! לא הצלחנו למצוא ביחד נכס מתאים. למרות זאת, אבקש להודות לך על עבודתך השקדנית, ולהביע את הערכתי לחריצות, ליושרה וליחס הנעים שקיבלנו ממך! ... תודות חמות ובתקווה שיזדמן לנו לעבוד ביחד בעתיד!

אופיר עודני

תודה על הכל אם לא אתם כנראה ולא הייתה מתבצעת העסקה. תודה על ההשקעה על החריצות ועל הסבלנות, מקצוענים מספר 1.

גיל ומשה אייזיק

גילה היקרה – מטופ נדל"ן, פנית אלינו לפני מספר שבועות בפעם הראשונה וכבר עתה, כחודש אחרי, אנחנו לאחר חתימת חוזה עם קונה. היית קשובה לצרכינו והבאת אלינו את הלקוח המתאים שהפך בסופו של דבר לרוכש. והכל עם חיוך ובנועם. המון תודה על הליווי והמקצועיות ובהצלחה רבה בהמשך!

ירון והילי

לטופ נדל"ן שלום,
ברצונינו להביע לך, גילה ולרוני ממשרד התיווך טופ נדל"ן את הערכתינו הרבה על טיפולך המסור, המקצועי והיעיל מאד למכירת הבית שלנו בראש העין.לא תארנו לעצמינו שבזמן  קצר כל כך מהרגע שהתקשרנו לעיסקה, היא תצא אל הפועל בלי כל תקלה או עיכוב.מעורבותך בתהליך מול הגורמים השונים (העירייה, עוה"ד להסכמים, שיפוצניקים להכנת הבית למכירה ועוד)שנעשתה ביוזמתך מעבר לאיתור רוכשים פוטנציאליים - היתה מעבר למצופה מבחינתינו כל זאת, בענייניות, ברוח טובה ובהגינות.הרגשנו כאילו מדובר בנכס שלך.חוץ מזה, רואים שאתם אוהבים ונהנים ממה ואיך שאתם עושים
וזה - לכשעצמו ,אומר דרשני!
נמליץ עליכם ברצון לכל מי שיהיה מעוניין בחוות דעתינו.
שוב, תודה -והמשיכו להנות את הלקוחות שלכם ו...להנות מהעבודה.

רחל ומאיר גור

: פרויקטים מוצלחים

מחפש את הדירה הבאה שלך ?

השאר פרטים ונציג שלנו יחזור אלייך תוך 24 שעות

תודה לך - הפנייה שלך נשלחה  
הפנייה לא נשלחה , אנא נסה שוב מאוחר יותר

חותמי המגילה 28, ראש העין

039011878

topnadlanrs@gmail.com